Duyurular

Design Project ve Bitirme Ödevi dersini alıp danışman bulamayan öğrencilerin danışman atamaları güncel listesine buradan erişebilirsiniz.


Design Project:

Öğrencilerin Danışmanları ile iletişime geçip ödev konularını belirleyerek 10 Nisan 2022 saat 23:59 tarihine kadar projelerini danışmanlarına sunmaları ve dilekçelerini bu bağlantı adresindeki formu doldurarak yüklemeleri gerekmektedir.

Başvuru Dilekçesi ( Word | Pdf  )

 

Bitirme Ödevi:

Öğrencilerin 10 Nisan 2022 saat 23:59 tarihine kadar tez önerilerini danışmanlarına sunmaları ve dilekçelerini (tez önerisi ilk sayfası) bu bağlantı adresindeki formu doldurarak yüklemeleri gerekmektedir.

Tez Önerisi formatına (Güncellenme Tarihi:31.05.2020) buradan erişebilirsiniz. Online olarak hazırlamak isterseniz Overleaf taslağına buradan erişebilirsiniz.

Latex Şablonu Kullanım Kılavuzu

Latex El Kitabı

 

Dilekçe/Tez'lerini sisteme yüklemiş olan öğrencilerin güncel proje listesine ve proje id'lerine buradan erişebilirsiniz. Bu listede bilgileri bulunan öğrenciler tekrar gönderim yapmamalıdır. Atanan projeler hakkında bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bmbitirmeodevi@gmail.com adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz.