Duyurular

Disiplinler arası proje gerçekleştirmek isteyen öğrenciler http://dap.erciyes.edu.tr adresinde bulunan sistemi kullanarak diledikleri projeye başvuruda bulunabilirler. Sisteme ilk defa giriş yapacak olan öğrencilerin numara@erciyes.edu.tr mail adreslerini kullanarak şifremi unuttum butonunu tıklamaları gerekmektedir. Ardından mail adreslerine gelecek olan şifre sıfırlama linki ile şifre oluşturabilir ve sistemi kullanmaya başlayabilirler. Bu öğrencilerin de aşağıdaki formatı kullanarak tez önerisi hazırlamaları zorunlu olup proje isminin başına DAP yazarak belirtmeleri gerekmektedir.

Disiplinler arası proje gerçekleştirmeyecek olan öğrencilerin aşağıdaki formatı kullanarak tez önerilerini hazırlamaları gerekmektedir. Hazırlanan tez önerilerinin ilk sayfasında bulunan dilekçeler Danışman ve Proje Ekibinin onayından sonra 10 Ekim 2019 Perşembe tarihine kadar bölüm sekreterliğine teslim edilmelidir. Tez önerisinin ise Latex formatında hazırlanmış olması ve danışmana teslim edilmesi zorunludur.

Bölümümüzün akademik personellerine ek olarak Dr. Öğr. Üyesi. Levent Çoruh ve Dr. Öğr. Üyesi Ali Gezer ile de birlikte çalışabilirsiniz.


Not: Danışman bulamayan öğrencilere rastgele danışman ataması gerçekleştirilecektir. Gerçekleştirilen danışman atamaları 15 Ekim 2019 Salı günü açıklanacak olup bu öğrencilerin 21 Ekim 2019 Pazartesi tarihine kadar tez önerilerini danışmanlarına sunmaları ve dilekçelerini bölüm sekreterliğine teslim etmesi gerekmektedir.

 

Tez Önerisi formatına buradan erişebilirsiniz.

Latex Şablonu Kullanım Kılavuzu

Latex El Kitabı