Duyurular

Pandemi nedeniyle burs şartları bu yıla mahsus değiştirilmiştir. 

2. Sınıf şartı: En az bir kulüp üyeliği olan, 1. Sınıf İngilizce notu 80 üstü olan öğrenciler arasından 1. Sınıf not ortalaması sıralamasına göre ilk 5 öğrenciye,

3. Sınıf şartı: En az bir kulüp üyeliği olan, 2. Sınıf İngilizce notu 80 üstü olan öğrenciler arasından 2. Sınıf not ortalaması sıralamasına göre ilk 5 öğrenciye,

4. Sınıf şartı: En az bir kulüp üyeliği olan, en son aldığı İngilizce notu 80 üstü olan, 2. Sınıf stajını bilişim 500 veya ISO 1000 şirketlerinden birinde veya yurtdışında yapmış öğrenciler arasından 3. Sınıf not ortalaması sıralamasına göre ilk 5 öğrenciye verilecektir. (4. Sınıflar için önceden yapmış olduğu tek staj değerlendirilecektir.)


Öğrencilerin kulüp üyeliği şartını dönem başladığında sağlaması gerekmektedir. İlk başvuruda kulüp üyeliği belgesi istenmeyecek, dönem başladığında alınacaktır.

1. sınıflar için başvurular daha ileri bir tarihte alınacaktır ve duyurusu tekrar yapılacaktır. 


Başvuru için Gerekli Belgeler: 

1- Başvuru Formu (buradan indirebilirsiniz)

2- Tüm öğrenciler için kulüp üyesi olduğunu kanıtlar belge

3- İkinci, üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri için genel not ortalaması ve İngilizce notunu gösteren transkript 

4- Dördüncü sınıf öğrencileri için stajını yaptığı firmanın Bilişim 500 veya ISO 1000'de olduğunu kanıtlar belge yada en az 5 yıldır faaliyette olan bir firmada staj yaptığını kanıtlar belge (Bilişim 500 veya ISO 1000’de olan bir firmada staj yapanlar önceliklidir.)

Başvurular Bölüm Başkanlığına yapılacaktır.