Duyurular

Design Project ve Bitirme Ödevi derslerini alıp danışman bulamayan öğrencilerin danışman atamalarına buradan erişebilirsiniz. Öğrencilerin Danışman Hocalarına e-mail aracılığı ile erişip ödev konularını belirleyerek 11 Kasım 2020 Çarşamba tarihine kadar dilekçelerini ERUDM portalına yüklemeleri gerekmektedir.


Design Project:

Başvuru Dilekçesi ( Word )


Bitirme Ödevi:

Danışman ataması yapılan öğrencilerin hazırladıkları tez önerilerini e-mail ile danışmanına göndermeleri ve alacakları onay mailiyle birlikte ERUDM portalına yüklemeleri gerekmektedir. 

Tez Önerisi formatına (Güncellenme Tarihi: 24.02.2020buradan erişebilirsiniz. Online olarak hazırlamak isterseniz Overleaf taslağına buradan erişebilirsiniz.


Dilekçe/Tez'lerini ERUDM portalına yüklemiş olan öğrencilerin proje listesine ve proje id'lerine buradan erişebilirsiniz. Çeşitli bilgileri eksik olan projeler kırmızı ile işaretlenmiş olup bu eksik bilgilerin bmbitirmeodevi@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.


Atanan projeler hakkında bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bmbitirmeodevi@gmail.com adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz.