Duyurular

Design Project:

Design Project dersini alıp danışman bulamayan öğrencilerin danışman atamalarına buradan erişebilirsiniz. Bu öğrencilerin Danışman Hocalarına e-mail aracılığı ile erişip ödev konularını belirleyerek 02 Nisan 2021 Cuma tarihine kadar projelerini danışmanlarına sunmaları ve dilekçelerini bu bağlantı adresindeki formu doldurarak yüklemeleri gerekmektedir.

Başvuru Dilekçesi ( Word | Pdf )

 

Bitirme Ödevi:

Bitirme Ödevi dersini alıp danışman bulamayan öğrencilerin danışman atamalarına buradan erişebilirsiniz. Bu öğrencilerin 02 Nisan 2021 Cuma tarihine kadar tez önerilerini danışmanlarına sunmaları ve dilekçelerini bu bağlantı adresindeki formu doldurarak yüklemeleri gerekmektedir.

 

Tez Önerisi formatına (Güncellenme Tarihi:24.02.2020) buradan erişebilirsiniz. Online olarak hazırlamak isterseniz Overleaf taslağına buradan erişebilirsiniz.

Latex Şablonu Kullanım Kılavuzu

Latex El Kitabı

 

Dilekçe/Tez'lerini sisteme yüklemiş olan öğrencilerin proje listesine ve proje id'lerine buradan erişebilirsiniz. Bu listede bilgileri bulunan öğrenciler tekrar gönderim yapmamalıdır. Atanan projeler hakkında bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bmbitirmeodevi@gmail.com adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz.