Duyurular

Bitirme Ödevi Dersi Bütünleme Sunumları 11 Şubat 2022 Cuma 10:00 tarihinde gerçekleştirilecektir. Sunuma katılacak öğrenciler projelerini jüri karşısında sunacaklardır.

Aşağıda bu sunum için iki tercih belirtilmiştir. Her öğrencinin tercihini 06 Şubat 2022 Pazar Saat 23:59 tarihine kadar bu bağlantı adresindeki formu doldurarak belirtmesi gerekmektedir.


1. Yüz yüze Tercih: Öğrenciler sunumlarını yüz yüze olarak jüri üyelerine yapacaklardır.

2. Online (Zoom Ortamında) Tercih: Haklı bir gerekçesi bulunan öğrenciler, gerekçelerini belirttiği taktirde ve gerekçeleri Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanlığınca uygun bulunduğu taktirde sunumlarını Online Zoom Ortamı üzerinden jüri üyelerine yapacaklardır.

3. Bu formu son gönderim tarihine kadar doldurmayan öğrenciler sunumlarını Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanlığınca belirlenecek en uygun tercihe göre jüri üyelerine yapacaklardır.

4. Online (Zoom Ortamında) tercihte bulunan ve gerekçe belirtmeyen ya da Online (Zoom Ortamında) tercihte bulunan ve gerekçesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanlığınca uygun bulunmayan öğrenciler sunumlarını Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanlığınca belirlenecek en uygun tercihe göre jüri üyelerine yapacaklardır.

5. Sunum programları 09 Şubat 2022 Çarşamba 23:59 tarihine kadar Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Sitesinde duyurulacaktır.