Duyurular

Design Project ve Bitirme Ödevi dersini alıp danışman bulamayan öğrencilerin danışman atamaları güncel listesine buradan erişebilirsiniz.


Design Project:

Öğrencilerin Danışmanları ile iletişime geçip ödev konularını belirleyerek 9 Kasım 2022 saat 23:59 tarihine kadar projelerini danışmanlarına sunmaları ve dilekçelerini imzalatıp bölüm sekreterliğine bırakmaları gerekmektedir. Ayrıca imzalattıkları dilekçenin görüntüsünü (fotoğraf olabilir)  bu bağlantı adresindeki formu doldurarak yüklemeleri gerekmektedir.

Başvuru Dilekçesi ( Word | Pdf  )

 

Bitirme Ödevi:

Öğrencilerin 9 Kasım 2022 saat 23:59 tarihine kadar tez önerilerini danışmanlarına sunmaları ve dilekçelerini (tez önerisi ilk sayfası)  danışmanlarına imzalatmaları gerekmektedir. İmzalatmış oldukları dilekçeler bölüm sekreterliğine teslim edilirken aynı zamanda imzaların bulunduğu sayfa (fotoğraf olabilir) ve formda bulunan diğer bilgilerle birlikte bu bağlantı adresindeki form üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Her gruptan bir öğrencinin gönderim yapması yeterlidir.

Tez Önerisi formatına (Güncellenme Tarihi:31.05.2020) buradan erişebilirsiniz. Online olarak hazırlamak isterseniz Overleaf taslağına buradan erişebilirsiniz.

Latex Şablonu Kullanım Kılavuzu

Latex El Kitabı

 

Dilekçe/Tez'lerini sisteme yüklemiş olan öğrencilerin güncel proje listesine ve proje id'lerine buradan erişebilirsiniz. Bu listede bilgileri bulunan öğrenciler tekrar gönderim yapmamalıdır. Atanan projeler hakkında bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bmbitirmeodevi@gmail.com adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz.


Not:

Dönem içerisinde aldığı derslerde devamdan muaf veya yalnız bitirme ödevi/design project derslerini alan öğrenciler bu dersler için gerekli dilekçelerini, obisiste bu dönem aldıkları dersleri gösteren ekran görüntüsünü ve danışmanlarından aldıkları onay mailinin ekran görüntüsünü bmbitirmeodevi@gmail.com adresine gönderebilirler.

Not: Bu öğrencilerin de yukarıda belirtilen formu doldurmaları gerekmektedir.