Duyurular

Design Project ve Bitirme Ödevi alan öğrencilerin projelerin son halini 13 Temmuz 2020 saat 23.59’a kadar danışman öğretim üyesine teslim etmeleri gerekmektedir. Proje teslimatı canlı veya kayıttan sunu şeklinde olacaktır.


Bitirme ödevi alan öğrencilerin, proje raporunun son halini 13 Temmuz 2020 saat 23.59’a kadar erciyes.edu.tr uzantılı e-posta adresleriniz ile girebileceğiniz Turnitin sistemine yüklemesi ve danışmanlarına göndermesi gerekmektedir. Turnitin sistemine yüklemeden önce pdf uzantılı dosyanın adını bu adresten elde edebileceğiniz [ProjeNumarasi].pdf olarak isimlendirmeniz gerekmektedir.

Tez yazım kurallarına uyarak Latex formatımızın kullanılması zorunludur. Formata uymayan veya benzerlik oranı %30’dan fazla olan projeler başarısız sayılacaktır. Final raporları için açılan hesaplarınızdan yüklemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplarına giriş yapamayan öğrenciler bmbitirmeodevi@gmail.com adresinden yardım talep edebilirler.

Tez formatına (Güncellenme Tarihi: 31.05.2020) buradan erişebilirsiniz. Online olarak hazırlamak isterseniz Overleaf taslağına buradan erişebilirsiniz.


LatexŞablonu Kullanım Kılavuzu


Latex ElKitabı