Duyurular

Bitirme Ödevi dersinin final sunumları 25.01.2022 Salı günü saat 10.00' da yapılacaktır.

Projesi başarılı sayılan ve sunuma katılabilecek öğrencilerin listesine ve sunum yerlerine buradan ulaşabilirsiniz. Listede turuncu olarak belirtilen öğrenciler sunuma katılacaklardır fakat projelerinde format hatası olduğu tespit edilmiştir. Tez formatı aşağıda paylaşılmıştır.  Bu öğrencilerin 28.01.2022 Cuma günü saat 23.59’ a kadar eksikliklerini gidererek Turnitin sisteminde Final Düzeltme kısmına yükleme yapmaları gerekmektedir. Sunuma katılıp verilen tarihe kadar gönderim yapmayan öğrencilerin sunumları başarılı sayılmış olsa dahi not girişi yapılmayacaktır ve Bütünleme sunumuna katılacaklardır.

Sunum yapacak öğrencilerin yaptıkları projeleri ve slaytlarını hazırlayarak gelmeleri gerekmektedir. Her öğrenci için 15 dk. sunum ve 5 dk. soru-cevap olmak üzere toplam 20 dk. süre belirlenmiştir.

 

Bitirme tezini yüklemiş fakat sunuma giremeyecek öğrencilerin listesine ve nedenine buradan ulaşabilirsiniz. Bu öğrencilerin bütünleme sunumlarına girmeden önce mutlaka eksiklikleri giderip Turnitin' de tanımlanan Bütünleme Ödevi kısmına tekrar yükleme yapmaları gerekmektedir. Bütünleme sunumlarına girecek öğrencilerin Turnitin hesapları oluşturulmuştur ve erciyes.edu.tr uzantılı e-posta adresinize bildirim gönderilmiştir. Daha öncesinde Turnitin hesabınız oluşturulduysa var olan hesabınızı kullanabilirsiniz. Hesaplarına giriş yapamayan veya başka bir problemi olan öğrenciler bmbitirmeodevi@gmail.com adresinden yardım talep edebilirler.

 

Tez formatına (Güncellenme Tarihi: 31.05.2020) buradan erişebilirsiniz. Online olarak hazırlamak isterseniz Overleaf taslağına buradan erişebilirsiniz.

Latex Şablonu Kullanım Kılavuzu

Latex El Kitabı