Duyurular

Bitirme Ödevi Dersinin bütünleme sunumları 11.02.2022 Cuma günü saat 10:00' da online olarak yapılacaktır.

Gruplara ve Zoom ID’ lerine buradan erişebilirsiniz.

Sunum yapacak öğrencilerin yaptıkları projeleri ve slaytlarını hazırlayarak gelmeleri gerekmektedir. Sunumlarını ekran paylaşımı ile gerçekleştireceklerdir. Her öğrenci için 15 dk. sunum ve 5 dk. soru-cevap olmak üzere toplam 20 dk. süre belirlenmiştir.

Bitirme tezini yüklemiş fakat sunuma şartlı olarak katılacak öğrencilerin listesine ve nedenine buradan ulaşabilirsiniz. Bu öğrencilerin bütünleme sunumlarına girmeden önce mutlaka eksiklikleri giderip Turnitin' de tanımlanan bütünleme ödevi kısmına tekrar yükleme yapmaları gerekmektedir. Sunum tarihine kadar gerekli düzenlemeyi yaparak Turnitin sistemine yükleme yapmayan öğrencilerin sunuma katılmış olsalar dahi sunumları geçersiz sayılacak ve not girişi yapılmayacaktır.

Bütünleme sunumlarına girecek öğrencilerin Turnitin hesapları oluşturulmuştur ve erciyes.edu.tr uzantılı e-posta adresinize bildirim gönderilmiştir. Daha öncesinde Turnitin hesabınız oluşturulduysa var olan hesabınızı kullanabilirsiniz. Hesaplarına giriş yapamayan veya başka bir problemi olan öğrenciler bmbitirmeodevi@gmail.com adresinden yardım talep edebilirler.

Tez formatına (Güncellenme Tarihi: 31.05.2020) buradan erişebilirsiniz. Online olarak hazırlamak isterseniz Overleaf taslağına buradan erişebilirsiniz.

Latex Şablonu Kullanım Kılavuzu

Latex El Kitabı